Makadamia Drogeria z Naturą, Sklep z Kosmetykami Naturalnymi

  • Producent - Scandia Cosmetics

30 lat doświadczenia w usługowej produkcji kosmetyków.

Ogromne doświadczenie w branży kosmetycznej, a także bieżąca znajomość trendów pozwala nam na produkowanie najwyższej jakości kosmetyków naturalnych, a od niedawna również wegańskich. Innowacyjne technologie, sprawdzone metody działania to gwarancja wytwarzania profesjonalnych produktów kosmetycznych. Przyroda i zafascynowanie jej możliwościami przekłada się na realizowanie kolejnych projektów, oferujących nowe linie kosmetyczne. Nasze autorskie receptury, zaskakujące swoją oryginalnością oraz skutecznością to wykorzystanie aktualnych metod biotechnologicznych i gwarancja najwyższej jakości produktu oraz estetyki każdego wyrobu.

Od zawsze współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami surowców, zapachów oraz ekstraktów. Do produkcji kosmetyków wykorzystujemy surowce naturalne i posiadające niezbędne certyfikaty. Szukamy harmonii między nowoczesnością a tradycją. Staramy się dostosować tradycyjne naturalne składniki, znane i cenione od pokoleń, do nowoczesnych receptur, aby wydobyć z nich jak najwięcej walorów.

Ciągły rozwój oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii i receptur pozwala na stałe poszerzanie oferty oraz jest pewnością na sprawdzone i profesjonalne usługi.

InPost Paczkomaty za 0,0 zł !

Przy zakupach powyżej 149 zł!

Poczta Polska Pocztex 48 h za 6,9 zł!

Przy zamówieniu powyżej 69 zł

Załóż konto i odbierz 10% rabatu!

Zapraszamy! Przy zakupach powyżej 60 zł

Poczta Polska Pocztex 48 h za 6,9 zł!

Przy zamówieniu powyżej 69 zł

Załóż konto i odbierz 10% rabatu!

Zapraszamy! Przy zakupach powyżej 60 zł