Your SEO optimized title page contents
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalny Krem do Stóp

Stopy, to jedna z tych części ciała o której pielęgnacji bardzo często zapominamy. Nic więc dziwnego, że z biegiem czasu pojawiają się na nich różne zmiany, najczęściej o charakterze dermatologicznym.
Naturalne kremy do stóp - jak działają?
Wszystkie naturalne kremy do stóp, które pojawiają się w naszej ofercie, działają w sposób złożony i wielopłaszczyznowy. Ich działanie skupia się przede wszystkim na:
- zabezpieczeniu skóry stóp przed nadmiernym wysuszeniem,
- ochronie przeciwbakteryjnej,
- wygładzeniu i odmłodzeniu skóry,
- odpowiednim jej odżywieniu (za pomocą składników odżywczych i witamin).
Natura to podstawa!
Dlaczego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty naturalne? Ponieważ badania jasno wykazują, że jedynie kosmetyki oparte na naturalnych komponentach działają odpowiednio szybko i skutecznie. Co więcej, zaimplementowane w nich składniki doskonale się wchłaniają i nie powodują jakichkolwiek działań niepożądanych.
Jak łatwo zauważyć, większość dostarczanych przez nas produktów, składa się z naturalnych tłuszczy pochodzenia roślinnego. Są to najczęściej różnego rodzaju masła i oleje. Ich pochodzenie determinuje sposób oddziaływania na skórę stóp.
Nawilżenie = dobra kondycja stóp
Każdy, naturalny krem do stóp, działa na zasadzie zabezpieczenia skóry przed wysychaniem. Dlatego najczęściej stosuje się je latem, gdy temperatura jest najwyższa. Dzięki zastosowaniu wspomnianych tłuszczów pochodzenia roślinnego, pory w skórze zostają zablokowane, dzięki czemu praktycznie do zera redukujemy ilość emitowanego potu.
Zaleca się, by wszystkie nasze naturalne kremy do stóp, były stosowane wraz z szeroką gamą środków pomocniczych, zwiększających efektywność preparatu. Do środków tych należą przede wszystkim środki antybakteryjne, działającym najczęściej na zasadzie antyperspirantu. Oczywiście nie można zapominać również i o zwykłej, ciepłej wodzie, w której regularnie powinno się moczyć stopy.
Dostępne w naszej ofercie środki ochrony stóp, są w pełni bezpieczne dla ludzkiego zdrowia, gdyż skupiają się na naturalnych mechanizmach, zachodzących w naszym organizmie.

  • Sklep zamknięty

URLOP