Your SEO optimized title page contents
  • Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Martina Gebhardt

Martina Gebhardt Naturkosmetik to naturalne kosmetyki w 100% wolne od przynoszącej cierpienie eksploatacji zwierząt:
  • nie testowane na zwierzętach na żadnym etapie produkcji – począwszy od fazy projektu do końcowej fazy produkcji,
  • bez zawartości surowców testowanych na zwierzętach po 1 stycznia 1979 r.,
  • bez zawartości surowców testowanych na zwierzętach czy surowców pochodzących z martwych zwierząt (olej z norek, olej żółwi itp.),

Kwintesencja naturalizmu
Produkty marki Martina Gebhardt, charakteryzują się specyficznym składem, opartym wyłącznie na naturalnych składnikach. Tak dobrane komponenty sprawiają, że kosmetyki te pobudzają naturalne funkcje skóry, wpływając jednocześnie na jej prawidłowe odżywienie i ochronę przed nadmierną utratą wody.
Woda do Twojej dyspozycji
Kolejną cechą, która wyróżnia produkty marki Martina Gebhardt od pozostałych, to bardzo duża, procentowa zawartość wody, sięgająca około 50 procent ogólnego składu. Jest ona zawarta nie tylko w tradycyjnej postaci, ale też w substancjach oleistych i innych związkach, tworzących kosmetyki tej marki. Wpływa ona na zwiększone nawilżenie skóry a także zapewnia jeszcze lepsze jej odżywienie. W efekcie, skóra jest zdrowsza i bardziej elastyczna.
Moc zamknięta w lanolinie
Kosmetyki marki Martina Gebhardt posiadają bardzo dużą zawartość lanoliny, która - w procesie wytwórczym - jest odpowiednio oczyszczana z pestycydów. Korzystnie wpływa ona na funkcjonowanie skóry wrażliwej a zwłaszcza przesuszonej i alergicznej. Co ciekawe, lanolina jest jednym z najważniejszych składników czynnych, wchodzących w skład tych preparatów.
Dodatki i ich znaczenie
Produkty wchodzące w skład serii Martina Gebhardt, składają się z mnóstwa różnych dodatków o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu. Należą do nich między innymi olejki eteryczne i woda różana. Pełnią one rolę antybakteryjną, będąc jednocześnie naturalnymi i bezpiecznymi dla zdrowia konserwantami. Duże znaczenie ma tu również alkohol, oparty na bazie mleczka kokosowego, który znacząco wpływa na wygładzenie i zmiękczenie naskórka.
Podsumowując, naturalne kosmetyki marki Martina Gebhardt, to gwarancja utrzymania skóry w odpowiedniej kondycji i to na długie lata!
Brak produktów do wyświetlenia